Бронювання онлайн
Дата заїзду:
Дата виїзду:
Дорослих:
Апартаменти:
Телефон:
E-mail:
Введіть захисний код:
Наші новини

Фестиваль «Ковчег дружби»

Читати повністю

XVІІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez»

Читати повністю

Запрошуємо вас у Львові на виставку ретро листівок. Оксана Бобожко-Вандельховен виставила свою приватну колекцію, щоб відвідувачі змогли побачити ці чудові листівки власними очима.

Читати повністю

Виставка «Театр Заньковецької. Перші 100 років»

Читати повністю

«Людина в підвішеному стані» - популярна вистава Львівського театру академічного ім. Лесі Українки.

Читати повністю

До 30 листопада у кав’ярні «Штука» відбувається виставка під назвою «Романтична». Тут представлено портретні картини та натюрморти Ксенії Дацюк. Картини переважно намальовані одним тоном. Це спонукає до зосередження глядача на кожній окремій деталі.

Читати повністю

«Людина в підвішеному стані»

«Людина в підвішеному стані» - популярна вистава Львівського театру академічного ім. Лесі Українки.

Ця вистава схожа на жахливий трилер, де є сліди наркотиків, мату, алкоголю, бійок зброї, сексу. Якщо ви любите детективи, то варто прийти саме сюди і подивитись цю захоплюючу історію, де є місце як вигадкам, так і правді. Тут ви станете свідками інтиму, інтриг, конфліктних ситуацій.  Актори знаходяться не лише на сцені, але і виходять в зал, спілкуючись з глядачем і, задіюючи його у виставі. Прийдіть і погляньте на обличчя схожі на маски, де схована гримаса пекучого болю.

Художнє оформлення виконала Оксана Радкевич, режисер  Ігор Білиць.

Ціна квитків: 80-100 грн

Актори:

Людина в підвішеному стані ,

Соль – Дмитро Наумець

Режисер, Ля – Іван Довгалюк

До – Тетяна Фролова

Ре – Оксана Цимбаліст, Анна Єпатко

Мі – Остап Дзядек

Фа – Марія Городечна, Інна Лиховид

Завліт – Андрій Петрук, Володимир Пантєлєєв

 

19 листопада , 19.00

Адреса:  вул. Городоцька 36, м. Львів

 lv.teatr@gmail.com

 (032) 233-31- 88

 

Львов квартиры посуточно. Посуточно квартиры во Львове. Квартира посуточно Львов. Снять жилье во Львове. Посуточно аренда Львов. Аренда квартир во Львове. Аренда без посредников недорого. Апартаменты. Аренда посуточно квартир и апартаментов во Львове. Экскурсии по Львову. Замки и храмы Львова. Погода во Львове. Euro 2012

Wycieczki do Lwowa. Wycieczka objazdowa. Noclegi we Lwowie, mieszkanie we Lwowie, kwatery prywatne we lwowie, apartamenty we lwowie, tani nocleg we lwowie. Uslugi przewodnikow. Wycieczki Lwowa. Wynajem mieszkan` we Lwowie. Lvov na dobe. Apartamenty mieszkani na dobe we lwowie. Euro 2012.

Оренда квартир у Львові подобово - зняти квартиру у Львові - оренда квартир у Львові - квартири подобово Львів - оренда квартир подобово у Львові